SST26VF064BT-104I/SM
Číslo produktu DigiKey
SST26VF064BT-104I/SMTR-ND - Páska a cívka (TR)
SST26VF064BT-104I/SMCT-ND - Řezaná páska (CT)
SST26VF064BT-104I/SMDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SST26VF064BT-104I/SM
Popis
IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 8SOIJ
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
FLASH Paměťový IO 64Mbit SPI - Quad I/O 104 MHz 8-SOIJ
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SST26VF064BT-104I/SM Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Organizace paměti
8M x 8
Taktovací frekvence
104 MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napájecí napětí
2,7V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)