SST26VF064B-104V/SM
Číslo produktu DigiKey
SST26VF064B-104V/SM-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SST26VF064B-104V/SM
Popis
IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 8SOIJ
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
FLASH Paměťový IO 64Mbit SPI - Quad I/O 104 MHz 8-SOIJ
Kategorie
Organizace paměti
8M x 8
Taktovací frekvence
104 MHz
Balení
Trubice
Napájecí napětí
2,7V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (TA)