SST26VF016B-104I/SN
Číslo produktu DigiKey
SST26VF016B-104I/SN-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SST26VF016B-104I/SN
Popis
IC FLASH 16MBIT SPI/QUAD 8SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
FLASH Paměťový IO 16Mbit SPI - Quad I/O 104 MHz 8-SOIC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SST26VF016B-104I/SN Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Organizace paměti
2M x 8
Mfr
Paměťové rozhraní
SPI - Quad I/O
Řada
Taktovací frekvence
104 MHz
Balení
Trubice
Doba cyklu zápisu - slovo, stránka
1,5ms
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí
2,7V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)