SST25VF080B-50-4I-S2AF-T
Číslo produktu DigiKey
SST25VF080B-50-4I-S2AF-TTR-ND - Páska a cívka (TR)
SST25VF080B-50-4I-S2AF-TCT-ND - Řezaná páska (CT)
SST25VF080B-50-4I-S2AF-TDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SST25VF080B-50-4I-S2AF-T
Popis
IC FLASH 8MBIT SPI 50MHZ 8SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
FLASH Paměťový IO 8Mbit SPI 50 MHz 8-SOIC
Modely EDA/CAD
SST25VF080B-50-4I-S2AF-T Modely
Organizace paměti
1M x 8
Taktovací frekvence
50 MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napájecí napětí
2,7V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)