SST25VF020-20-4C-SAE-T
Číslo produktu DigiKey
SST25VF020-20-4C-SAE-TTR-ND - Páska a cívka (TR)
SST25VF020-20-4C-SAE-TCT-ND - Řezaná páska (CT)
SST25VF020-20-4C-SAE-TDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SST25VF020-20-4C-SAE-T
Popis
IC FLASH 2MBIT SPI 20MHZ 8SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
FLASH Paměťový IO 2Mbit SPI 20 MHz 8-SOIC
Modely EDA/CAD
SST25VF020-20-4C-SAE-T Modely
Organizace paměti
256K x 8
Taktovací frekvence
20 MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Doba cyklu zápisu - slovo, stránka
20µs
Napájecí napětí
2,7V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Provozní teplota
0°C ~ 70°C (TA)