SST25VF016B-50-4I-S2AF
Číslo produktu DigiKey
SST25VF016B-50-4I-S2AF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SST25VF016B-50-4I-S2AF
Popis
IC FLASH 16MBIT SPI 50MHZ 8SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
FLASH Paměťový IO 16Mbit SPI 50 MHz 8-SOIC
Modely EDA/CAD
SST25VF016B-50-4I-S2AF Modely
Organizace paměti
2M x 8
Taktovací frekvence
50 MHz
Balení
Trubice
Napájecí napětí
2,7V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)