SST25VF016B-50-4I-QAF-T
Číslo produktu DigiKey
SST25VF016B-50-4I-QAF-TTR-ND - Páska a cívka (TR)
SST25VF016B-50-4I-QAF-TCT-ND - Řezaná páska (CT)
SST25VF016B-50-4I-QAF-TDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SST25VF016B-50-4I-QAF-T
Popis
IC FLASH 16MBIT SPI 50MHZ 8WSON
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
FLASH Paměťový IO 16Mbit SPI 50 MHz 8-WSON (6x5)
Modely EDA/CAD
SST25VF016B-50-4I-QAF-T Modely
Organizace paměti
2M x 8
Taktovací frekvence
50 MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napájecí napětí
2,7V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)