SST25PF040CT-40I/SN
Číslo produktu DigiKey
SST25PF040CT-40I/SNTR-ND - Páska a cívka (TR)
SST25PF040CT-40I/SNCT-ND - Řezaná páska (CT)
SST25PF040CT-40I/SNDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SST25PF040CT-40I/SN
Popis
IC FLASH 4MBIT SPI 40MHZ 8SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
FLASH Paměťový IO 4Mbit SPI 40 MHz 8-SOIC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SST25PF040CT-40I/SN Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Organizace paměti
512K x 8
Mfr
Paměťové rozhraní
SPI
Řada
Taktovací frekvence
40 MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Doba cyklu zápisu - slovo, stránka
5ms
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí
2,3V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)