SMDB12C/TR7
Číslo produktu DigiKey
150-SMDB12C/TR7TR-ND - Páska a cívka (TR)
150-SMDB12C/TR7CT-ND - Řezaná páska (CT)
150-SMDB12C/TR7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMDB12C/TR7
Popis
TVS DIODE 12VWM 19VC 8SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
19V Svorka 5A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch 8-SOIC
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
5A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
300W
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ne
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
95pF při 1MHz
Typ
Zener
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
4
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
12V
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Průrazné napětí (min)
13,3V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
19V