RN4871-I/RM130
Číslo produktu DigiKey
RN4871-I/RM130-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RN4871-I/RM130
Popis
RF TXRX MOD BLUETOOTH CHIP SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Bluetooth Bluetooth v5.0 Moduly transceiveru 2,4GHz Integrovaný, Čip Montáž na povrch
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RN4871-I/RM130 Modely
Kategorie
Sériová rozhraní
I2C, AIO, PIO, PWM, SPI, UART
Mfr
Typ antény
Integrovaný, Čip
Balení
Nosič
Použitý IO/součást
RN4871
Stav součásti
Aktivní
Velikost paměti
256kB flash, 32kB ROM, 24kB SRAM
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Napájecí napětí
1,9V ~ 3,6V
RF skupina/standard
Bluetooth
Odebíraný pracovní proud
13mA
Protokol
Proud při vysílání
13mA
Modulace
GFSK
Způsob montáže
Montáž na povrch
Kmitočet
2,4GHz
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C