PIC32MX795F512H-80V/PT
Číslo produktu DigiKey
PIC32MX795F512H-80V/PT-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC32MX795F512H-80V/PT
Popis
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
MIPS32® M4K™ PIC® 32MX IO mikrokontroléru 32 bitů 80MHz 512KB (512K x 8) FLASH 64-TQFP (10x10)
Modely EDA/CAD
PIC32MX795F512H-80V/PT Modely
Velikost paměti RAM
128K x 8
Balení
Nosič
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 3,6V
Neověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (TA)
Rychlost
80MHz