PIC32MX440F256HT-80I/PT
Číslo produktu DigiKey
PIC32MX440F256HT-80I/PTTR-ND - Páska a cívka (TR)
PIC32MX440F256HT-80I/PTCT-ND - Řezaná páska (CT)
PIC32MX440F256HT-80I/PTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC32MX440F256HT-80I/PT
Popis
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
MIPS32® M4K™ PIC® 32MX IO mikrokontroléru 32 bitů 80MHz 256kB (256k x 8) FLASH 64-TQFP (10x10)
Modely EDA/CAD
PIC32MX440F256HT-80I/PT Modely
Velikost paměti RAM
32K x 8
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 3,6V
Neověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
80MHz