PIC32MX340F256HT-80V/MR
Číslo produktu DigiKey
PIC32MX340F256HT-80V/MR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC32MX340F256HT-80V/MR
Popis
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64VQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
MIPS32® M4K™ PIC® 32MX IO mikrokontroléru 32 bitů 80MHz 256kB (256k x 8) FLASH 64-VQFN (9x9)
Modely EDA/CAD
PIC32MX340F256HT-80V/MR Modely
Velikost paměti RAM
32K x 8
Balení
Páska a cívka (TR)
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 3,6V
Neověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (TA)
Rychlost
80MHz