PIC32MX340F128LT-80I/BG je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Microchip Technology
Skladem : 0
Katalogový list
MIPS32® M4K™ PIC® 32MX IO mikrokontroléru 32 bitů 80MHz 128KB (128K x 8) FLASH 121-TFBGA (10x10)
PIC32MX340F128LT-80I/BG
Číslo produktu DigiKey
PIC32MX340F128LT-80I/BG-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC32MX340F128LT-80I/BG
Popis
IC MCU 32BIT 128KB FLSH 121TFBGA
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC32MX340F128LT-80I/BG Modely
Velikost paměti RAM
32K x 8
Balení
Páska a cívka (TR)
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 3,6V
Neověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
80MHz