PIC32MX340F128L-80I/PT
Číslo produktu DigiKey
PIC32MX340F128L-80I/PT-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC32MX340F128L-80I/PT
Popis
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
MIPS32® M4K™ PIC® 32MX IO mikrokontroléru 32 bitů 80MHz 128KB (128K x 8) FLASH 100-TQFP (12x12)
Modely EDA/CAD
PIC32MX340F128L-80I/PT Modely
Velikost paměti RAM
32K x 8
Balení
Nosič
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 3,6V
Ověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
80MHz