PIC32MX320F128L-80I/PT
Číslo produktu DigiKey
PIC32MX320F128L-80I/PT-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC32MX320F128L-80I/PT
Popis
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
MIPS32® M4K™ PIC® 32MX IO mikrokontroléru 32 bitů 80MHz 128KB (128K x 8) FLASH 100-TQFP (12x12)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC32MX320F128L-80I/PT Modely
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FLASH
Řada
Velikost paměti RAM
16K x 8
Balení
Nosič
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 3,6V
Stav součásti
Aktivní
Datové převodníky
A/D 16x10b
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Typ oscilátoru
Vnitřní
Jádrový procesor
MIPS32® M4K™
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
32 bitů
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
80MHz