PIC32MX320F064H-80I/PT
Číslo produktu DigiKey
PIC32MX320F064H-80I/PT-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC32MX320F064H-80I/PT
Popis
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
MIPS32® M4K™ PIC® 32MX IO mikrokontroléru 32 bitů 80MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-TQFP (10x10)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC32MX320F064H-80I/PT Modely
Velikost paměti RAM
16K x 8
Balení
Nosič
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 3,6V
Datové převodníky
A/D 16x10b
Jádrový procesor
MIPS32® M4K™
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
32 bitů
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
80MHz