PIC32MX270F256DT-50I/ML
Číslo produktu DigiKey
PIC32MX270F256DT-50I/ML-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC32MX270F256DT-50I/ML
Popis
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44QFN
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
MIPS32® M4K™ PIC® 32MX IO mikrokontroléru 32 bitů 50MHz 256kB (256k x 8) FLASH 44-QFN (8x8)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC32MX270F256DT-50I/ML Modely
Velikost paměti RAM
64K x 8
Balení
Páska a cívka (TR)
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 3,6V
Datové převodníky
A/D 13x10b
Jádrový procesor
MIPS32® M4K™
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
32 bitů
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
50MHz