PIC32MX170F256B-50I/SP
Číslo produktu DigiKey
PIC32MX170F256B-50I/SP-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC32MX170F256B-50I/SP
Popis
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 28SPDIP
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
MIPS32® M4K™ PIC® 32MX IO mikrokontroléru 32 bitů 50MHz 256kB (256k x 8) FLASH 28-SPDIP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC32MX170F256B-50I/SP Modely
Velikost paměti RAM
64K x 8
Balení
Trubice
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 3,6V
Datové převodníky
A/D 10x10b
Jádrový procesor
MIPS32® M4K™
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
32 bitů
Způsob montáže
Průchozí otvor
Rychlost
50MHz
Dodávaná velikost pouzdra
28-SPDIP
Konektivita
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Pouzdro
28-DIP (0,300", 7,62mm)