PIC32MX170F256B-50I/SO
Číslo produktu DigiKey
PIC32MX170F256B-50I/SO-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC32MX170F256B-50I/SO
Popis
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 28SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
MIPS32® M4K™ PIC® 32MX IO mikrokontroléru 32 bitů 50MHz 256kB (256k x 8) FLASH 28-SOIC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC32MX170F256B-50I/SO Modely
Velikost paměti RAM
64K x 8
Balení
Trubice
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 3,6V
Datové převodníky
A/D 10x10b
Jádrový procesor
MIPS32® M4K™
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
32 bitů
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
50MHz
Dodávaná velikost pouzdra
28-SOIC
Konektivita
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Pouzdro
28-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)