PIC32MM0064GPM064T-I/PT | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | PIC32MM0064GPM064T-I/PT |
Popis | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64TQFP |
Standardní dodací lhůta výrobce | 30 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM IO mikrokontroléru 32 bitů 25MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-TQFP (10x10) |
Mfr | Typ programové paměti FLASH |
Řada | Velikost paměti RAM 16K x 8 |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Napájecí napětí (Vcc/Vdd) 2V ~ 3,6V |
Stav součásti Aktivní | Datové převodníky A/D 20x10/12b |
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey Neověřeno | Typ oscilátoru Vnitřní |
Jádrový procesor MIPS32® microAptiv™ | Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) |
Velikost jádra 32 bitů | Způsob montáže Montáž na povrch |
Rychlost 25MHz | Dodávaná velikost pouzdra 64-TQFP (10x10) |