PIC32MM0064GPM064T-I/PT
Číslo produktu DigiKey
PIC32MM0064GPM064T-I/PTTR-ND - Páska a cívka (TR)
PIC32MM0064GPM064T-I/PTCT-ND - Řezaná páska (CT)
PIC32MM0064GPM064T-I/PTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC32MM0064GPM064T-I/PT
Popis
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM IO mikrokontroléru 32 bitů 25MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-TQFP (10x10)
Velikost paměti RAM
16K x 8
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Datové převodníky
A/D 20x10/12b
Jádrový procesor
MIPS32® microAptiv™
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
32 bitů
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
25MHz