PIC32CM6408JH00048-I/U5B
Číslo produktu DigiKey
150-PIC32CM6408JH00048-I/U5B-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC32CM6408JH00048-I/U5B
Popis
5V CORTEX M0+ WITH 32K FLASH AND
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
null IO mikrokontroléru 32 bitů 48MHz 64KB (64K x 8) FLASH 48-VQFN (7x7)
Mfr
Velikost paměti EEPROM
2K x 8
Řada
Velikost paměti RAM
8K x 8
Balení
Nosič
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 5,5V
Datové převodníky
A/D 12x12b
Typ oscilátoru
Vnější, Vnitřní
Rychlost
48MHz
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)