PIC32CM5164LE00048-I/Y8X je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Microchip Technology
Skladem : 0
Katalogový list
ARM® Cortex®-M23 PIC® 32CM LE IO mikrokontroléru 32 bitů 48MHz 512KB (512K x 8) FLASH 48-TQFP (7x7)
PIC32CM5164LE00048-I/Y8X
Číslo produktu DigiKey
150-PIC32CM5164LE00048-I/Y8X-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC32CM5164LE00048-I/Y8X
Popis
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 48TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
ARM® Cortex®-M23 null IO mikrokontroléru 32 bitů 48MHz 512KB (512K x 8) FLASH 48-TQFP (7x7)
Řada
Velikost paměti EEPROM
8K x 8
Balení
Nosič
Velikost paměti RAM
64K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,62V ~ 3,63V
Datové převodníky
A/D 14x12b; D/A 2x12b
Jádrový procesor
ARM® Cortex®-M23
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
48MHz