PIC32CM5164LE00048-I/U5B
Číslo produktu DigiKey
150-PIC32CM5164LE00048-I/U5B-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC32CM5164LE00048-I/U5B
Popis
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48VQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
ARM® Cortex®-M23 null IO mikrokontroléru 32 bitů 48MHz 512KB (512K x 8) FLASH 48-VQFN (7x7)
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FLASH
Řada
Velikost paměti EEPROM
8K x 8
Balení
Nosič
Velikost paměti RAM
64K x 8
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,62V ~ 3,63V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 14x12b; D/A 2x12b
Jádrový procesor
ARM® Cortex®-M23
Typ oscilátoru
Vnitřní
Velikost jádra
32 bitů
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
48MHz