PIC24FJ64GU202-E/SS
Číslo produktu DigiKey
150-PIC24FJ64GU202-E/SS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC24FJ64GU202-E/SS
Popis
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 24F IO mikrokontroléru 16 bitů 32MHz 64KB (22K x 24) FLASH 28-SSOP
Velikost paměti RAM
8K x 8
Balení
Trubice
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Datové převodníky
A/D 9x12b SAR
Typ oscilátoru
Vnější, Vnitřní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Rychlost
32MHz
Dodávaná velikost pouzdra
28-SSOP
Konektivita
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART, USB OTG
Pouzdro
28-SSOP (0,209", 5,30mm šířka)