PIC24FJ64GA010-I/PF
Číslo produktu DigiKey
PIC24FJ64GA010-I/PF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC24FJ64GA010-I/PF
Popis
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 24F IO mikrokontroléru 16 bitů 16MHz 64KB (22K x 24) FLASH 100-TQFP (14x14)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC24FJ64GA010-I/PF Modely
Velikost paměti RAM
8K x 8
Balení
Nosič
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Datové převodníky
A/D 16x10b
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
16MHz