PIC24FJ512GB606-I/PT
Číslo produktu DigiKey
PIC24FJ512GB606-I/PT-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC24FJ512GB606-I/PT
Popis
IC MCU 16BIT 512KB FLASH 64TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 24F IO mikrokontroléru 16 bitů 32MHz 512KB (170K x 24) FLASH 64-TQFP (10x10)
Velikost paměti RAM
32K x 8
Balení
Nosič
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Datové převodníky
A/D 16x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz