PIC24FJ256GA705-I/M4
Číslo produktu DigiKey
PIC24FJ256GA705-I/M4-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC24FJ256GA705-I/M4
Popis
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 48UQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 24F IO mikrokontroléru 16 bitů 32MHz 256kB (85,5k x 24) FLASH 48-UQFN (6x6)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC24FJ256GA705-I/M4 Modely
Velikost paměti RAM
16K x 8
Balení
Trubice
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Datové převodníky
A/D 14x12b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz