PIC24FJ256GA410-I/PT
Číslo produktu DigiKey
PIC24FJ256GA410-I/PT-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC24FJ256GA410-I/PT
Popis
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 24F IO mikrokontroléru 16 bitů 32MHz 256kB (85,5k x 24) FLASH 100-TQFP (12x12)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC24FJ256GA410-I/PT Modely
Velikost paměti RAM
16K x 8
Balení
Nosič
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Datové převodníky
A/D 24x10/12b; D/A 1x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz