PIC24FJ16GA002T-I/SS
Číslo produktu DigiKey
PIC24FJ16GA002T-I/SSTR-ND - Páska a cívka (TR)
PIC24FJ16GA002T-I/SSCT-ND - Řezaná páska (CT)
PIC24FJ16GA002T-I/SSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC24FJ16GA002T-I/SS
Popis
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28SSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 24F IO mikrokontroléru 16 bitů 32MHz 16kB (5,5k x 24) FLASH 28-SSOP
Modely EDA/CAD
PIC24FJ16GA002T-I/SS Modely
Velikost paměti RAM
4k x 8
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Datové převodníky
A/D 10x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz
Dodávaná velikost pouzdra
28-SSOP
Konektivita
I2C, PMP, SPI, UART/USART
Pouzdro
28-SSOP (0,209", 5,30mm šířka)