PIC24FJ128GC010T-I/PT | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | PIC24FJ128GC010T-I/PT |
Popis | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100TQFP |
Standardní dodací lhůta výrobce | 6 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | PIC PIC® XLP™ 24F IO mikrokontroléru 16 bitů 32MHz 128KB (43K x 24) FLASH 100-TQFP (12x12) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | PIC24FJ128GC010T-I/PT Modely |
Kategorie | Velikost programové paměti |
Mfr | Typ programové paměti FLASH |
Řada | Velikost paměti RAM 8K x 8 |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Napájecí napětí (Vcc/Vdd) 2V ~ 3,6V |
Stav součásti Aktivní | Datové převodníky A/D 50x12b, 2x16b; D/A 2x10b |
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey Neověřeno | Typ oscilátoru Vnitřní |
Jádrový procesor PIC | Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) |
Velikost jádra 16 bitů | Způsob montáže Montáž na povrch |
Rychlost 32MHz | Dodávaná velikost pouzdra 100-TQFP (12x12) |