PIC24FJ128GC010T-I/PT
Číslo produktu DigiKey
PIC24FJ128GC010T-I/PTTR-ND - Páska a cívka (TR)
PIC24FJ128GC010T-I/PTCT-ND - Řezaná páska (CT)
PIC24FJ128GC010T-I/PTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC24FJ128GC010T-I/PT
Popis
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 24F IO mikrokontroléru 16 bitů 32MHz 128KB (43K x 24) FLASH 100-TQFP (12x12)
Modely EDA/CAD
PIC24FJ128GC010T-I/PT Modely
Velikost paměti RAM
8K x 8
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Datové převodníky
A/D 50x12b, 2x16b; D/A 2x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz