PIC24FJ128GA705-I/PT
Číslo produktu DigiKey
PIC24FJ128GA705-I/PT-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC24FJ128GA705-I/PT
Popis
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 48TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 24F IO mikrokontroléru 16 bitů 32MHz 128KB (43K x 24) FLASH 48-TQFP (7x7)
Modely EDA/CAD
PIC24FJ128GA705-I/PT Modely
Velikost paměti RAM
16K x 8
Balení
Nosič
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Datové převodníky
A/D 14x12b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz