PIC24FJ128GA702-I/ML
Číslo produktu DigiKey
PIC24FJ128GA702-I/ML-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC24FJ128GA702-I/ML
Popis
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 28QFN
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 24F IO mikrokontroléru 16 bitů 32MHz 128KB (43K x 24) FLASH 28-QFN (6x6)
Modely EDA/CAD
PIC24FJ128GA702-I/ML Modely
Velikost paměti RAM
16K x 8
Balení
Trubice
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Datové převodníky
A/D 10x12b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz