PIC24FJ128GA006T-I/PT
Číslo produktu DigiKey
PIC24FJ128GA006T-I/PTTR-ND - Páska a cívka (TR)
PIC24FJ128GA006T-I/PTCT-ND - Řezaná páska (CT)
PIC24FJ128GA006T-I/PTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC24FJ128GA006T-I/PT
Popis
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 24F IO mikrokontroléru 16 bitů 16MHz 128KB (43K x 24) FLASH 64-TQFP (10x10)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC24FJ128GA006T-I/PT Modely
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FLASH
Řada
Velikost paměti RAM
8K x 8
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Stav součásti
Aktivní
Datové převodníky
A/D 16x10b
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Typ oscilátoru
Vnitřní
Jádrový procesor
PIC
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
16 bitů
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
16MHz