PIC24FJ1024GA606T-I/PT
Číslo produktu DigiKey
PIC24FJ1024GA606T-I/PTTR-ND - Páska a cívka (TR)
PIC24FJ1024GA606T-I/PTCT-ND - Řezaná páska (CT)
PIC24FJ1024GA606T-I/PTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC24FJ1024GA606T-I/PT
Popis
IC MCU 16BIT 1MB FLASH 64TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 24F IO mikrokontroléru 16 bitů 32MHz 1MB (341,5K x 24) FLASH 64-TQFP (10x10)
Velikost paměti RAM
32K x 8
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Datové převodníky
A/D 16x10b
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
16 bitů
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
32MHz