PIC24F16KL401T-I/MQ
Číslo produktu DigiKey
PIC24F16KL401T-I/MQTR-ND - Páska a cívka (TR)
PIC24F16KL401T-I/MQCT-ND - Řezaná páska (CT)
PIC24F16KL401T-I/MQDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC24F16KL401T-I/MQ
Popis
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 20VQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 24F IO mikrokontroléru 16 bitů 32MHz 16kB (5,5k x 24) FLASH 20-VQFN (5x5)
Modely EDA/CAD
PIC24F16KL401T-I/MQ Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Řada
Velikost paměti EEPROM
512 x 8
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Velikost paměti RAM
1K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 12x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz