PIC24F16KL401-I/SS
Číslo produktu DigiKey
PIC24F16KL401-I/SS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC24F16KL401-I/SS
Popis
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 20SSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 24F IO mikrokontroléru 16 bitů 32MHz 16kB (5,5k x 24) FLASH 20-SSOP
Modely EDA/CAD
PIC24F16KL401-I/SS Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Řada
Velikost paměti EEPROM
512 x 8
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
1K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Datové převodníky
A/D 12x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz
Způsob montáže
Montáž na povrch
Konektivita
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Dodávaná velikost pouzdra
20-SSOP
Periferie
Detekce/reset poklesu napájecího napětí, HLVD, POR, PWM, WDT
Pouzdro
20-SSOP (0,209", 5,30mm šířka)