PIC24F16KA102-I/ML
Číslo produktu DigiKey
PIC24F16KA102-I/ML-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC24F16KA102-I/ML
Popis
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28QFN
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 24F IO mikrokontroléru 16 bitů 32MHz 16kB (5,5k x 24) FLASH 28-QFN (6x6)
Modely EDA/CAD
PIC24F16KA102-I/ML Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Řada
Velikost paměti EEPROM
512 x 8
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
1,5K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Datové převodníky
A/D 9x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz