PIC24F08KL301-I/SO
Číslo produktu DigiKey
PIC24F08KL301-I/SO-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC24F08KL301-I/SO
Popis
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 20SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 24F IO mikrokontroléru 16 bitů 32MHz 8KB (2,75K x 24) FLASH 20-SOIC
Modely EDA/CAD
PIC24F08KL301-I/SO Modely
Řada
Velikost paměti EEPROM
256 x 8
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
1K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
16 bitů
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
32MHz
Dodávaná velikost pouzdra
20-SOIC
Konektivita
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Pouzdro
20-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)