PIC24F04KL101-I/MQ
Číslo produktu DigiKey
PIC24F04KL101-I/MQ-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC24F04KL101-I/MQ
Popis
IC MCU 16BIT 4KB FLASH 20VQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 24F IO mikrokontroléru 16 bitů 32MHz 4KB (1,375K x 24) FLASH 20-VQFN (5x5)
Modely EDA/CAD
PIC24F04KL101-I/MQ Modely
Kategorie
Počet I/O
17
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
512 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
16 bitů
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
32MHz