PIC24F04KA200-I/ST
Číslo produktu DigiKey
PIC24F04KA200-I/ST-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC24F04KA200-I/ST
Popis
IC MCU 16BIT 4KB FLASH 14TSSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 24F IO mikrokontroléru 16 bitů 32MHz 4KB (1,375K x 24) FLASH 14-TSSOP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC24F04KA200-I/ST Modely
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FLASH
Řada
Velikost paměti RAM
512 x 8
Balení
Trubice
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Stav součásti
Aktivní
Datové převodníky
A/D 7x10b
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Typ oscilátoru
Vnitřní
Jádrový procesor
PIC
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
16 bitů
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
32MHz
Dodávaná velikost pouzdra
14-TSSOP
Konektivita
I2C, IrDA, SPI, UART/USART
Pouzdro
14-TSSOP (0,173", 4,40mm šířka)