PIC18LF26K40-I/SO
Číslo produktu DigiKey
PIC18LF26K40-I/SO-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC18LF26K40-I/SO
Popis
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 18K IO mikrokontroléru 8 bitů 64MHz 64KB (32K x 16) FLASH 28-SOIC
Velikost paměti EEPROM
1K x 8
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
3,6K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 24x10b; D/A 1x5b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
64MHz
Způsob montáže
Montáž na povrch
Konektivita
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Dodávaná velikost pouzdra
28-SOIC
Periferie
Detekce/reset poklesu napájecího napětí, LVD, POR, PWM, WDT
Pouzdro
28-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)