PIC18F8722-I/PT
Číslo produktu DigiKey
PIC18F8722-I/PT-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC18F8722-I/PT
Popis
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 80TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 18F IO mikrokontroléru 8 bitů 40MHz 128KB (64K x 16) FLASH 80-TQFP (12x12)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC18F8722-I/PT Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FLASH
Řada
Velikost paměti EEPROM
1K x 8
Balení
Nosič
Velikost paměti RAM
3,8K x 8
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
4,2V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Datové převodníky
A/D 16x10b
Jádrový procesor
PIC
Typ oscilátoru
Vnitřní
Velikost jádra
8 bitů
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
40MHz