PIC18F8622-E/PT
Číslo produktu DigiKey
PIC18F8622-E/PT-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC18F8622-E/PT
Popis
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 80TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 18F IO mikrokontroléru 8 bitů 25MHz 64KB (32K x 16) FLASH 80-TQFP (12x12)
Modely EDA/CAD
PIC18F8622-E/PT Modely
Balení
Nosič
Velikost paměti RAM
3,8K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
4,2V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 16x10b
Typ oscilátoru
Vnitřní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Rychlost
25MHz