PIC18F8520T-I/PT
Číslo produktu DigiKey
PIC18F8520T-I/PTTR-ND - Páska a cívka (TR)
PIC18F8520T-I/PTCT-ND - Řezaná páska (CT)
PIC18F8520T-I/PTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC18F8520T-I/PT
Popis
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 80TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 18F IO mikrokontroléru 8 bitů 40MHz 32KB (16K x 16) FLASH 80-TQFP (12x12)
Modely EDA/CAD
PIC18F8520T-I/PT Modely
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Velikost paměti RAM
2K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
4,2V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Datové převodníky
A/D 16x10b
Typ oscilátoru
Vnitřní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
40MHz