PIC18F8520T-I/PT | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | PIC18F8520T-I/PT |
Popis | IC MCU 8BIT 32KB FLASH 80TQFP |
Standardní dodací lhůta výrobce | 5 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | PIC PIC® 18F IO mikrokontroléru 8 bitů 40MHz 32KB (16K x 16) FLASH 80-TQFP (12x12) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | PIC18F8520T-I/PT Modely |
Kategorie | Velikost programové paměti |
Mfr | Typ programové paměti FLASH |
Řada | Velikost paměti EEPROM 1K x 8 |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Velikost paměti RAM 2K x 8 |
Stav součásti Aktivní | Napájecí napětí (Vcc/Vdd) 4,2V ~ 5,5V |
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey Ověřeno | Datové převodníky A/D 16x10b |
Jádrový procesor PIC | Typ oscilátoru Vnitřní |
Velikost jádra 8 bitů | Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) |
Rychlost 40MHz | Způsob montáže Montáž na povrch |