PIC18F8493-I/PT
Číslo produktu DigiKey
PIC18F8493-I/PT-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC18F8493-I/PT
Popis
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 80TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 18F IO mikrokontroléru 8 bitů 40MHz 16kB (8k x 16) FLASH 80-TQFP (12x12)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC18F8493-I/PT Modely
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FLASH
Řada
Velikost paměti RAM
768 x 8
Balení
Nosič
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
4,2V ~ 5,5V
Stav součásti
Aktivní
Datové převodníky
A/D 12x12b
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Typ oscilátoru
Vnitřní
Jádrový procesor
PIC
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
8 bitů
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
40MHz