PIC18F67K22-I/MR
Číslo produktu DigiKey
PIC18F67K22-I/MR-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC18F67K22-I/MR
Popis
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64VQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 18K IO mikrokontroléru 8 bitů 64MHz 128KB (64K x 16) FLASH 64-VQFN (9x9)
Modely EDA/CAD
PIC18F67K22-I/MR Modely
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
4k x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 16x12b
Typ oscilátoru
Vnitřní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
64MHz